بازدید مدیر کل دیوان محاسبات از مجتمع آبرسانی موسی و خوشقدم شهرستا ن بدره

 

مهندس نوروز نژاد مدیر کل دیوان محاسبات استان ،  مهندس مراد حاصلی فرماندار شهرستان بدره ومهندس تیموری مدیر عامل شرکت آبفار ایلام ازطرحهای در حال  اجرای آب و فاضلاب روستایی استان در سطح شهرستان بدره بازدید و از نزدیک در جریان مراحل اجرایی این طرح ها قرا گرفتند. 

به گزارش روابط عمومی شرکت اب و فاضلاب روستایی استان ایلام در این بازدید مهندس تیموری ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی به دوستداران و عاشقان اهل بیت (ع) با اشاره به نقش و جایگاه آب گزارشی از وضعیت و چگونگی عملیات اجرایی و همچنین اعتبارات هزینه شده و مسائل و مشکلات پروژها ارائه نمود .

مهندس تیموری عملیات اجرایی مجتمع آبرسانی موسی وخوشقدم را  حفر یک حلقه جاه به عمق 280 متر ، احداث خط انتقال بطول 40 کیلومتر ، احداث 5 باب مخزن بتنی به حجم 1350 متر مکعب ، احداث 3 ایستگاه پمپاژ ، احداث 4 چاهک ، احداث 4 کیلومتر خط انتقال برق و دیوار کشی به طول 500 متر  با اعتباری معادل 80 میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه و ردیف مجتمع های اولویت دار عنوان نمود و گفت با بهره برداری کامل از این پروژه  8 روستا با 545 خانوار و جمعیتی بالغ بر 2268 نفراز شهرستان بدره و ایلام از نعمت آب شرب سالم و پایدار برخورداری و کار آبرسانی سیار به 4روستا با 102 خانوار با جمعیت  362 نفرمتوقف خواهد شد .

در ادامه : جناب آقای مهندس نوروز نژاد مدیر کل سازمان دیوان محاسبات استان ضمن بازدید از مجموعه تاسیسات و پروژه های شرکت ، از تلاش شبانه روزی مجموعه پرسنل شرکت آبفار استان ایلام تقدیر و تشکر کرد. و آمادگی مجموعه خود را برای همکاری و تعامل در جهت خدمت به جامعه روستایی ونیل به اهداف بلند نظام انقلاب اسلامی اعلام نمودند .