برگزاری جلسه هم اندیشی در شرکت آب وفاضلاب روستایی استان ایلام

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان ایلام ، جلسه هم اندیشی مدیرعامل این شرکت با کارکنان در سالن جلسات ستاد  تشکیل شد.
 مهندس تیموری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی در ابتدای جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد ، فعالیتها  و برنامه های شرکت از زحمات مجموعه در جهت ارتقای جایگاه شرکت به عنوان یکی از دستگاه های برتر استان گفت: بینش وسیع و انجام کلیه فعالیتها به صورت گروهی توسط مجموعه کارکنان شرکت  موجب پیشبرد اهداف شرکت به نحوی شایسته شده است.باعث افتخار است که نتیجه زحمات همکاران در سطح استان منجر به کسب جایگاه برتر استان طی دو سال متوالی  بین دستگاهای اجرایی استان گردیده که امیدوارم با همت و تلاش مجموعه مدیریتی و کارکنان شرکت و افزایش خرد جمعی برای رسیدن به جایگاه مطلوبتر و ارتقای کمی فعالیتهای همکاران به موفقیت های بیشتر و حفظ این جایگاه در سنوات آتی همجنان سعی و تلاش کنیم.

وی افزود: می توانیم با بهره گیری مناسب از خصوصیات ارزشمند مانند خلاقیت، ابتکار، توانمندی ها به موفقیت های ارزشمندی دست یابیم.

تیموری استفاده ازتصمیم گیری، سازندگی ها و بهره گیری از دیدگاه ها و خلاقیت همکاران در پیشبرد و موفقیت شرکت را ضروری خواند و افزود: در شرکت از هر ابتکار، راهکار و پیشنهاد سازنده ای که برای تعالی فعالیتهای شرکت ارائه شود، استقبال می شود .

 در این جلسه کارکنان دیدگاه ها و پیشنهادات خود را در زمینه های مختلف مطرح کردند.