معارفه سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ایلام انجام شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفارایلام با حضور معروف بسطامی فرماندارشهرستان ایلام ، نوراله تیموری مدیر عامل شرکت و نبی اله یاسمی رئیس اداره حراست و امور محرمانه شرکت آب و فاضلاب روستایی مراسم تودیع و معارفه مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ایلام  در دفتر فرمانداری انجام شد

بسطامی  یکی از مشکلات حوزه کاری خود را مسئله کم آبی برشمرد و گفت :امیدواریم شرکت آب و فاضلاب روستایی با همراهی و همفگری علاوه بر انجام کارهای مدیریتی جهت استفاده بهینه و بهره وری ،راه های مختلف تامین آب شرب روستاها را  با توجه به نبود منابع آبی در سطح شهرستان دردستور کار خود قرار دهد وخواستار بررسی وضعیت آبرسانی و اصلاح شبکه آب و فاضلاب روستا سطح شهرستان  شد و افزود در این خصوص فرمانداری از هیچ گونه همکاری با شرکت آب و فاضلاب  روستایی فروگذار نخواهد کرد. و از خدمات شرکت در سطح روستاها تقدیر و تشکر کرد .

تیموری گفت : خدمت به مردم از بالاترین عبادت‌هاست و خدا را شاکریم که در این مجموعه تمامی همکاران با خدمتی صادقانه این راه را پیموده‌اند.ایشان ضمن ارائه گزارش کاملی از خدمات ارائه شده ،اقدامات و برنامه های اینده شرکت را برشمرد و با اشاره به  مشکلات و موانع  سد راه خدمات رسانی ، خواستار همکاری لازم بیش از پیش فرماندار شد .

مدیر عامل شرکت آبفار ضمن قدردانی از همکاری فرمانداری شهرستان و مسئولان ادارات با امور آب و فاضلاب افزود:خدمات مطلوب و رضایتمندی مردم از اهداف اصلی و وظایف ذاتی این شرکت است. وی ابراز امیدواری نمود با هماهنگی و برنامه ریزی های کارشناسانه اقدامات موثر در رابطه با مشکل کم آبی و مسائل مربوط به حوزه آبرسانی به نحو مطلوبی در سطح شهرستان صورت پذیرد.

نوراله تیموری ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های مهندس سلیمان نژاد از زحمات وی قدردانی کرد و مهندس عزیزعلی سهیلی را به عنوان سرپرست جدید امور آب و فاضلاب  روستایی شهرستان ایلام  معرفی کرد 

در پایان با اهداء لوحی از مهندس سلیمان نژاد  تقدیر و حکم سرپرستی به مهندس سهیلی اعطا گردید .