کسب مقام اول ارزیابی عملکرد دستگاهای اجرایی استان در سال 94 توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی استان ایلام

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفارایلام ، مهندس تیموری با اعلام این خبر اظهارکرد:شرکت آب و فاضلاب روستایی استان ایلام به عنوان برترین دستگاه اجرایی استان در ارزیابی عملکرد سال 94 در بین 48 دستگاه اجرایی از مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی شناخته شدوموفق به کسب رتبه اول گردید .  

وی ضمن اظهار خشنودی از این اتفاق، وتبریک به همکاران شرکت آبفار استان این موفقیت را مرهون حمایتها و راهنمایی های مدیریت محترم شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و هچنین استاندار محترم استان وتلاشهای شبانه روزی کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در خدمت رسانی به روستائیان عزیز سراسر استان دانست.

مهندس تیموری در ادامه افزود: این ارزیابی هر ساله توسط سازمان برنامه و بودجه استان دربین دستگاهای اجرای انجام می شود. طی این فرایند سازمانها بر اساس 6 برنامه عمومی از جمله: مهندسی نقش ساختار دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری-– خدمات عمومی در فضای رقابتی- صیانت از حقوق مردم وسلامت اداری – و هم چنین 4 شاخص اختصاصی از جمله :تامین آب شرب روستاها- مدیریت مصرف و پایش کیفی اب شرب ارزیابی می شود . که شرکت آبفار استان در بین 48 دستگاه اجرائی مقام اول را کسب نمود